Aktuality
[Recenze] [9.11.2006]

Na stránkách ČeskýRock.cz se objevila další recenze na naše CD. Hezké čtení.

[BandZone] [8.11.2006]

Na našem profilu na www.bandzone.cz je k nalezení, krom jiného, další mp3 z našeho nového CD.

[Nápis VF] [5.11.2006]

V sekci Download je pro všechny zájemce (např. pro pořadatele akcí, ale nejen pro ně) ke stažení oficiál nápis VF, který je hozen do křivek a je uložen, tak aby ho otevřel CorelDraw verze 8.0.

[Odkazy] [4.11.2006]

Přidáno několik nových odkazů.

[VF doporučuje] [28.10.2006]

Jak všichni dobře víme, v televizi neběží nic jiného něž seriály. Je těžké zachoval si přehled, aby člověk nezblbnul. My však máme řešení! Sledujte seriál z nejlepších Čtyři z tanku a pes - běžící každou neděli po půl desáté ráno na TV Prima.

[Foto] [27.10.2006]

Pro příznivce našeho skupinového fotokroužku jsme připravili fotky z našeho křtu, z Mayrovky a z letošního Valníku.

[Recenze]   [27.10.2006]

Máme tu první malou recenzi na naše nové CD, kterou sepsal náš chlebodárce Pavel Friml z PHR.

[Kladno, Jalta (21.10.2006)]  (Míra) [23.10.2006]

Na hraní v Jaltě jsme byli všichni hrozně moc zvědaví. I přes ujišťování ze strany pořadatele, že má všechno zajištěno a podchyceno v nás sílila pochybnost o bezproblémovém průběhu akce, ale i přesto jsme se na hraní po dvou zrušených koncertech docela těšili. Jelikož na Kladně nebyl k nalezení ani jediný plakát, byli jsme celou sobotu pod palbou sms zpráv od kolika to je apod., což jsme ani sami nevěděli. Oprávněnost našich obav se ukázala hnedle po příjezdu, když se “zvukař“ vytasil s aparátem, který by sotva postačil na naší zkušebnu. Fakt, že se v tak velkém prostoru bude hrát pouze z aparátů nám sebral veškerou dobrou náladu. Udělali jsme jak takž zvuk a šlo se hrát.  Koncert se dle možností vydařil, necelá stovečka lidí se snad bavila což bylo hlavní. Hned, jak jsme dohráli vstoupili do sálu chlapci z města perníku, aby pokračovali v programu. Volanti zahráli parádně, škoda jen zcela nepochopitelnému přístupu pořadatele. Po hraní následovalo odvezení aparátu a rozchod domů a nebo dál nočním Kladnem.

[Kladno, Deep Zone (7.10.2006)]  (Míra) [19.10.2006]

Bylo to prostě super! Jinak ani tento report začínat nemůže, ale popořadě. Sraz jsme si dali už před desátou hodinou ranní, abychom ještě s Davidem doladili poslední maličkosti. Po krátké zkoušce jsme  navozili  aparát do Deep Zone a zašli domů  na oběd(y). Před 18h jsme už ale pilně připravovali vše na večer. Postavil se a zapojil aparát, vyvěsila se naše nová bojová zástava, dorazili S.n.a.d. s NN a začali chodit první lidi. Udělal se zvuk a před půl devátou spustili Nemístné Návrhy. Kluci se vrátili ze studia, kde nahráli singl, který vyjde na celosvětové kompilaci proti Američanům. O hodinku později S.N.A.D., kteří to rozbalili jako vždy parádně a lidi to dali taky patřičně najevo. V tu dobu bylo už v celém klubu přes 200 lidí, což jsme nečekali ani ve snu. Vzduch se  proměnil v takovou malou saunu - ventilačka sice jela, ale nestíhala. Ve chvíli, kdy dorazili Punk Floid, začala příprava na naše hraní. Atmosféra byla úplně skvělá a tak jsme se na hraní strašně moc těšili. Zvukovka, před podiem plno a mohlo se jít na věc. Po setu skoro všech věcích z nového CD se dostavil mezi nás Dušan “Fidel“ Horbaj, který se chopil role křtitele. Následoval set starých věcích jako je např. Poldovácká apod. Tradičně po rodičích a kabaretu jsme naše hraní ukončili. Byl to bezpochyby náš nejlepší koncert co jsme zatím odehráli a všem lidem za podporu děkujeme. Na závěr večera Punk Floid alias „abstinenti ze Zábřehu“, kteří tento super večer završili. Ještě jednou všem velké díky za účast, díky pochopitelně i těm co si koupili nebo ještě koupí naše Cd a příště zase všichni!

[Historie] [19.10.2006]
Přepsali jsme historii (zatím pouze naší).
[Soutěž] [12.10.2006]
Kdo chce vyhrát nové CD má možnost zde.
[Nové CD] [9.10.2006]

V sekci alba máme další přírůstek a to naše první oficiální CD: “Čtyři z punku a pes“. K dispozici máte nejen texty, ale i akordy. Velké díky patří Pavlovi Frimlovi & PHR za vydání a za následnou Promotion. Oproti minulým nahrávkám je CD lisovaný, s profesionálním zvukem, bohatším obalem a za skoro stejnou cenu, která činí 99,-Kč. CD bude k dostání všude, kde PHR působí, na Kladně jako obvykle v Hippo Music a ve Vehicle Store.

[Nový člen VF] [9.10.2006]

Ty co v sobotu zavítali na náš křest vědí a ty ostatní se to dozví teď. Po 135 koncertech se do našich řad navrátil - doufáme, že na hodě dlouho, tentokráte v úloze kytaristy ing. David Janata. Tento človíček je vynikající muzikant (ne každý může říci, že hrál v orchestru Felixe Slováčka), který je schopný zahrát všechno a na všechno, což plně v sobotu dokázal. Věříme, že jeho působení ve VF bude na všechny strany velkým přínosem.

[Změna v koncertech] [9.10.2006]

Koncert v sobotu 14.10.2006 v Sušici byl zrušen. Klub má nějaký problémy s městem a naopak, tak snad někdy příště.

[KŘEST] [8.10.2006]

Křest byl více než mocný!!! Vnitřní Faktor by chtěl moc a moc poděkovat všem lidem, kteří přišli a vytvořili super atmosféru. Konečný součet platící + kapely + hosté překročil číslo 250 což je údaj úplně fantastický. Dále všem kapelám tzn. Punk Floid, S.N.A.D. a Nemístným Návrhům za super výkony, Kubovi za zvuk, Dušanovi za pokřtění, novému členovi VF Davidovi, že se v šibeničním termínu naučil repertoár a taky všem, kteří jakýmkoliv způsobem pomohli tuhle skvělou akci uskutečnit. Ještě jednou všem patří naše velké DÍKY!!! Na závěr bychom se chtěli omluvit lidem, kteří měli větší či menší potíže u vstupu, ale opravdu jsme o určitých opatření nevěděli - je to pro nás poučení do budoucna. Mějte se a příště zase všichni (např. 24.11.2006, kdy přijede Houba), sejdeme se jako obvykle :).

[Pozvánka na křest] [5.10.2006]

Křest našeho nového a zároveň prvního oficiálního CD se nezadržitelně blíží. V sobotu se na Vás v klubu Deep Zone v Kladně (mapka) budou těšit kapely Punk Floid, S.n.a.d., Nemístné Návrhy a pochopitelně i naše maličkost, která si pro Vás připravila několik novinek a překvapení - jedním z nich bude, že po 3/4 roce zahrajeme opět (05) v pěti tzn. s dvěma elektrickými kytarami. Těšíme se na všechny z Vás.

[Placky] [5.10.2006]

Máme nové placky, které bude možno do svého vlastnictví poprvé pořídit v sobotu na křtu. Další způsob je nákup přes obchod, kde se již dá zakoupit i naše nove CD.

    

[MP3] [30.9.2006]

Máme tu pro Vás malou ochutnávku z nového CD - konkrétně song Druhej dech. Příjemný a ničím nerušený poslech. [Download]

[Název nového CD] [30.9.2006]

Náhoda je blbec a v případě kapely Vnitřní Faktor toto rčení platí dvojnásob. Asi před týdnem jsme zjistili, že úplně stejný název CD tzn. “Čtyři z punku a pes“ má taky jedna nejmenovaná - asi rocková kapela z Prahy. Je to smůla, ale nedá se s tím už nic dělat. Název je odvozen ze známého seriálu pocházející z Polska a na myšlenku CD takto pojmenovat nás přivedl strejda Pavel Brom (Exavik), při natáčení CD v dubnu tohoto roku. Pojmenovat CD takto  se nám zdálo víc než vtipné a hlavně to bylo i dosti vypovídající o stavu kapely tzn. čtyři členové a taky skutečnost, že si Vojta pořídit psa. Jediný důvod, proč toto píšeme, je ten, abychom předešli podobným věcem, jako je nařčení, že jsme něco někomu ukradli atd. Je teď na lidech, aby posoudili, jaké kapele název “Čtyři z punku a pes“ sluší více.

[Fotogalerie] [28.9.2006]

Jak bylo slíbeno, tak se stalo. Fotogalerie je zde.

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16