Aktuality
[2008] [16.1.2009]

Tak jsme zase opět o rok starší. A jaký rok 2008 byl? V kapele máme už i magistra, prvního (oficiálně a veřejně známého) otce, ale i prvního rozvedeného - holt takový je život. Co se hudební stránky věci týká, tak je to ještě lepší, jak v roce 2007, tzn., že nám to hraje ještě lépe, jak nikdy. Trochu divná věta, ale je to prostě tak. Sebekriticky můžeme napsat, že jsme opět udělali drobné krůčky k tolik žádané kvalitě o kterou by nám mělo jít především. Na druhou stranu povinnosti, jak pracovní, tak v osobním životě či k jiným aktivitám, nám stále berou víc a víc volného času, kterého už teď máme poskromnu, takže zabředáváme do takového menšího undergroundu, ale nevadí. Hlavní je, že se hraním královsky a bezmezně bavíme a všeho kolem kapely si 100% užíváme. Byl to však rok jednoznačně úspěšný, protože hlavní cíl byl splněn a to nahrát materiál na nové cd, s kterým se pochlubíme v roce následujícím.

[PF 2009] [30.12.2008]

Vážení přátelé, fanoušci a kamarádi. Dovolte nám, abychom Vám poděkovali za přízeň v končícím roce 2008. Do nového roku vám všichni přejeme mnoho pracovních i osobních úspěchů, ale hlavně pevné zdraví! A stejně jako loni - buďte sami sebou, myslete hlavou, poslouchejte ušima a bavte se dobrou hudbou!!!

[Pořádek musí být] [29.12.2008]

Udělali jsme trochu menší pořádek v našich souborech končící příponou .mp3. Jednak jsme měli všude něco jiného, potom to bylo už oposlouchaný a hlavně jsme potřebovali udělat místo pro nové kousky. Zkrátka a dobře. To co jsme (všude možně) měli, jsme vyházeli a na bandzone, myspace apod. jsme dali staronové fláky. Otázka mimo soutěž - jestlipak poznáte jaké?

[Šťastné a veselé] [24.12.2008]

 

Vnitřní Faktor přeje všem krásné a veselé prožití vánočních svátků.

[Výsledky soutěže]
[24.12.2008]

Popravdě se nám soutěž trochu vymkla kontrole, ale to nám budiž ponaučením pro časy budoucí. Také nás mile překvapilo, poměrně velké, množství soutěžících. Zajímavé bylo taktéž sledovat některé vtipné odpovědi, mířící na jednotlivé členy kapely. Bohužel regulérní správná odpověď se neobjevila ani v jednom případě. Ta zněla: „Belgické království“. Po bojové poradě U Dvořáku a po konzultaci s předsedou loterijní komise, bylo za dozoru zástupce zástupce státního notáře rozhodnuto, že výhercem se stane ten, který byl svou odpovědí Belgii nejblíže. Takže výsledky jsou tyto:

První místo: Haki, který vyhrává všechny naše cd, tričko atd., atd.
Druhé místo: Terenc, který získává naše tričko.
Třetí místo: B4rt, který získává fotku Wenci s podpisem houby.
[Soutěž]
[do 20.12.]

Máme tu pro vás vánoční soutěž. Více TADY, TU, ZDE.

[Fotostudio]
[17.12.2008]

Jak napsali, tak udělali. Fotky ze studia jsou ZDE.

[Jsme nahraný a to doslova]
[16.12.2008]

Je to tak. Návštěvu studia máme, dle našeho názoru, více než úspěšně za sebou. Podařilo se nám nahrát 10 (slovy deset) věcí, které teď podrobíme důkladnému poslechu, abychom nedělali po světě ostudu a nemuseli se pak červenat. Poté cd oblékneme, vylisujeme a vypustíme mezi vás. Fotky ze studia budou co nevidět, videa, ty asi zůstanou v našem archivu, možná se ale podaří sepsat nějaký ten report a možná taky ne. Bližší informace o novém cd jsou na programu příště.

[On-line ze studia]
[13.12.2008]

Hlásíme se vám živě ze studia. Vše probíhá přesně podle plánu a vše je v naprostém pořádku. Někteří z nás plní i na 130% a vy se máte jistě nač těšit.

[Další chytrý člověk v kapele]
[13.12.2008]

Jak už nadpis dosti jasně a výmluvně napovídá, do našich řad přibyl další vysokoškolsky vzdělaný člověk. Tentokráte se jedná o Vašíka Bartáků, který ve středu úspěšně dokonči studium na „peďáku“ v Ústí nad Labem. Od teď se může, kluk jedna šikovaná, pyšnit titulem Mgr. a beztrestně vám napsat poznámku, naučit něco ze zeměpisu, či sokolského tělocviku. Všichni Wencovi gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v úloze novodobého Komenského. Dále pevně věříme, že tímto ukončí svůj pobyt na severu Čech a bude s námi chodit ve středu ke Dvořákům.

[Výzva 2009]
[10.12.2008]

S naším výročím, novým CD apod., jak tomu tak ve světě všeobecně bývá, možná dozná změn, alespoň trochu graficky, i náš web. Pokud by měl někdo nějaký nápad či připomínky na změny, pokud možno k lepšímu, nechť neváhá a napíše je na e-mail nebo na fórum. Pozn.: prosíme opravdu jen konstruktivní návrhy.

[Reportáž z nově otevřených Dvořáků]
[4.12.2008]

Po pětiměsíčním půstu, se opět otevřeli brány našeho hospodského svatostánku a my byli pochopitelně u toho. Hned při vstupu do samotného objektu budete doslova omráčeni, protože si rozbijete hlavu o mříže zamčených dveří, které dříve sloužili ke vstupu. Nynější provozovatel se rozhodl umístit vchod z postranní ulice, kudy naposledy vstupovalo ke Dvořákům v roce 1943 kladenské gestapo a nyní jsem tudy vstupovali my. To co spatříte uvnitř vás rychle probere z omráčení způsobeného ránou o zamčené dveře. Ani pořádně nevíme, kde začít dřív. Jestli údivem nad kobercem místo praktického lina, rozmístěním demo stolů a židlí třetí jakosti Ikea místo původních dubových, které přežijí všechno, nebo nad nesmyslným zeleným nátěrem, který stejně původní váleček pořádně nepřekryl, takže máte pocit, že sedíte v myslivecké klubovně. Dřívější návštěvníky Dvořáků musí polít hořkost a přepadnout lítost. Kdo to kdy u Dvořáků viděl, aby fungoval větrák, na záchodě jeden froté ručník nahradil balík papírových, žádná vajíčka s párkem a hotovky jen do 14:00. Kdyby to Blanka viděla, tak by se zhrozila. Vrcholem večera byl moment, kdy jsme museli platit a to celou útratu. Opět velká HANBA všem, kteří jsou toho příčinou!!! Jediné co se nezměnilo je bolehlav ze Smíchovského pivovaru. Jak sami vidíte situace je vážná a to na všech frontách a proto se chystá petice na uvedení Hostince U Dvořáků do původního stavu a další a další opatření.

[Videoblog]
[20.11.2008]

Aby jste neřekli, že se nic neděje, tak jsme si i my vytvořili náš profil na YouTube (další případná videa jsou vítána - stačí napsat).

[Odkazy II]
[20.11.2008]

Opět byla trochu času na přidání nových odkazů.

[New CD]
[30.10.2008]

Asi by se slušelo napsat, když se to tu omílá pořád dokola, nějaké prvotní informace o našem připravovaném CD. Takže. Vážení přátelé ano. Nové CD bude. Materiál a obsah CD je víceméně znám, stejně tak obal a možný název. Co je známo na 101% je fakt, že CD, opět, zas a znovu, vyjde u Papagájův Hlasatel Records (čímž Pavlíkovi Frimlů velmi děkujeme za důvěru) a  bude se nahrávat v termínu 11.-16.12.2008 v Bzeneckém studiu Shaark. Další věci a podrobnosti se řeší nebo to tak alespoň vypadá a vy se je zde včas dozvíte.

[Aktuality a jiné] (Mejra)
[22.10.2008]

Po zamítnutí mého návrhu, který neprošel již prvním čtením, zřídit zde každému členovi kapely svůj nezaměnitelný a osobitý, ve světě tolik módní a i u nás čím dát tím víc populárnější, blog. Se budete muset nějaký čas, teda jak to již nějaký ten měsíc na stránkách funguje, spokojit s krátkými, leč velmi výstižnými aktualitami. Volného času je méně a méně a starostí s povinnostmi přibývá. K tomu se v kapele rozmohla záliba v pořizování si dvou a více aparátů (pochopitelně i s nástroji) a účinkování, zatím ve dvou, jiných kapelách a orchestrech. V dohledné době vrhneme veškeré své úsilí do přípravy nového CD, které bude jen a jen naší srdeční záležitostí. Ještě se v krátkosti vrátím na začátek této aktuality. To, že návrh na založení blogů neprošel nyní, v žádném případě neznamená, že se ho v budoucnu prosadit nepodaří. Byla by totiž velká chyba ochudit širokou veřejnost o drahocenné momentky ze všedního života členů kapely. No, posuďte sami, už jen z názvů jednotlivých blogů: Václavův houbařský týdeník; Kubovy veselé historky z natáčení; Vojtův život dobrodruha aneb ředitel ten tvrdý chleba má a nebo Mámo, táto v komoře je myš, což je podtitul Davidových pohádek. Škoda, tak možná někdy příště.

[Fotky V]
[21.10.2008]

Fotky, tentokráte jen a pouze cestovní, z pátku sedmnáctého ZDE.

[Fotky IV]
[13.10.2008]

Fotky z punkové Dobříše >> ZDE <<.

[Tragédie aneb proč web vázne]
[7.10.2008]

Už začátkem léta nás těžce zasáhla skutečnost, že nám, z dosud neznámých důvodů, byl uzavřen Hostinec U Dvořáků, který se stal naší Mekkou. Bohužel nevíme, zda je to stav na dobu přechodnou, neurčitou či trvalou. Ale jedno je však jisté! Velká HANBA všem, kteří jsou toho příčinou!!! Všichni členové kapely jsou z této situace doslova zdrceni, otřeseni, tápou a vzpomínají.

[Fotky III]
[17.9.2008]

Naše fotky z 30.8.2008 tzn. z Valníku no.9 ZDE.

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16