Aktuality
[Recenze č.4 a 5] [26.4.2009]

Recenze číslo čtyři vyšla na Kidsandheroes.com. K pobavení >ZDE<. A recenze číslo pět na asshole.cz. K nahlédnutí >ZDE<.

[Video] [20.4.2009]

Jedno aktuální video Rozkoše bez rizika? z roku 2005 n.l., v předešlé sestavě a s původním (necenzurovaným) textem na našem YouTube profilu.

[Texty + akordy] [16.4.2009]

Přidali jsme TEXTY a AKORDY z nové desky.

[Recenze č.3] [8.4.2009]

Třetí recenze vyšla na rockovém hudebním serveru Rock Block k přečtení >ZDE<.

[Recenze č.2] [2.4.2009]

Druhá recenze na nové CD >ZDE<. (zdroj: musicserver.cz)

[Rádio] [30.3.2009]

Vnitřní Faktor bude k poslechu dnes večer od 21:00 v pořadu 4Q na Rock Jam Radiu.

[Recenze č.1] [23.3.2009]

Máme tu první recenzi na naše nové CD ...aneb nezníme jako SPS. Recenze z Raw zine je k přečtení >ZDE<.

[Foto] [9.3.2009]

Fotky z 10 let Vnitřního Faktoru >ZDE<.

[Denní tisk] [9.3.2009]

Do sekce tisk přidány dva exponáty.

[Ústí] [7.3.2009]

Report z našeho koncertu v Úlu neboli Ústí nad Labem zde >ZDE<. Fotky z též akce a místa >ZDE<.

[Nové CD] [28.2.2009]

Vůbec nevíme čím začít, protože toho je opravdu tolik a dát to všechno nějak dohromady, aby to trochu dávalo smysl, je docela fuška. Začneme asi tím, že nové CD je krásné a je miláčekem nás všech. Je také zcela odlišné, něž nahrávky předešlé a to z mnoha důvodů, ke kterým se záhy dostaneme. Prvotní je asi název CD, které jsme pojmenovali: „Slzy paní POLDI“ … aneb komerční neúspěch (tento název máme od 12.1.2009, 11:27 plně zaregistrovaný, takže by nemělo hrozit to co u předešlého CD). Shodou okolností, ale i zcela záměrně, je nová nahrávka tzv. „jubilejní“ a je vydána nejen k 10 letů Vnitřního Faktoru, ale i ke 120 letů SONP POLDI Kladno. S tím souvisí i obsah celé „platně“, která obsahuje pět úplně nových, neotřelých, neokoukaných a hlavně neoposlouchaných skladeb a pět starších songů, které jsou pravým opakem, ale zaslouží si naší pozornost a pořádný zvuk. Doslova „husarským“ kouskem je délka této dlouhohrající desky, která činí přesně: 30 minut a 00 sekund. K nahrávání jsme si přizvali i několik známých či méně známých hostů. A ptáte se: „kteří to jsou?" Kupte si desku a budete to vědět i slyšet hned. CD si opět vzal pod svá křídla, k naší velké radosti,  Papagájův hlasatel records a vy si ho budete  moci u nás nebo u PHR opatřit za 99,-Kč. A co napsat závěrem? NAZDÁREK!!!

[10 let Vnitřního Faktoru] [27.2.2009]

Je to až neuvěřitelné, ale je to tak. Právě teď, +,- sedmnáct až třiadvacet minut a nějaký drobný, je tomu přesně deset let, kdy se poprvé uskutečnila první zkouška kapely VNITŘNÍ FAKTOR. Nebudeme tady nějak sáhodlouze bilancovat a vzpomínat, možná někdy příště, ale jsme rádi, že jsme se toho vůbec dožili a hlavně, že si Vnitřní Faktor za těch 10 let uchoval svojí tvář a my si děláme to, co chceme, co nás baví a to bez ohledu na všeobecné trendy a módní výstřelky.

[Mp3 z nového CD] [18.2.2009]

Na všeobecné přání a žádosti jsem na Bandzone profil umístili dvě zbrusu nové Mp3 z nového CD. Neplačte, sami jste si o to řekli!

[10 let Vnitřního Faktoru + křest nového CD] [17.2.2009]

 
[Inventura] [12.2.2009]

I naší kulturně-zájmové organizaci se, tak zásadní a důležitá věc, jako je inventura, nevyhnula. Po odhalení neplatičů a dlužníků, kterým asi brzo pořádně zatopíme, se přišlo i na fakt, že rapidně klesla zásoba našich dvou demo nahrávek. Po krátké poradě a s vidinou toho, jaká je s přiděláváním a případnou reedicí práce, bylo rozhodnuto, že se nic přidělávat prostě nebude. A to je poslední slovo. To co máme, tak doprodáme, rozdáme, dáme dětem na hraní a nebo s tím vypodložíme nábytek. Něco si pochopitelně ponecháme v záloze, abychom mohli eventuelně dělat soutěže o celou naší diskografii. V řeči čísel se má situace asi +,-,:,x takto: VFšude dobře Kladno smrdí - už jen posledních patnáct exemplářů O5 - posledních cca. třicet kousků

[Odkazy] [12.2.2009]

Přidáno a upraveno několik odkazů.
[CD info] [10.2.2009]

Míchání a mastering je zdárně dokončen a konečná zvuková podoba našeho nového cd dorazila už i na Kladno. Moc dlouho se však u nás neohřeje, neb už tento týden poputuje společně s obalem do lisovny, ke konečné kompletaci CD.

[Web info] [9.2.2009]

Vezmeme to jen v krátkosti. Jak všichni zajisté dobře víme, jen málokteré inovace či zlepšení v oblasti poskytování internetových (ale i dalších) služeb vede ke .... zkrátka asi zase někdo neměl co dělat a co udělal, stojí lidově napsáno za hovno. Umístěním reklamy, která stejně nikoho nezajímá a kterou nám nenápadně umístili přímo doprostřed stránek, došlo k totální destrukci našeho webu. S trochou štěstí, nadávek a výhružek se nám web podařilo obnovit. A jelikož i další převratné „zlepšováky“ působí jak z dílny naší vlády, nelze než kroutit hlavou a šáhnout k určitým změnám. Starou podobu stránek doklepeme, tak jak je a novou spustíme už na novém hostingu a nebo všechny stránky a profily úplně zrušíme a bude klid.

[Co je to PUNK? Lekce č.1] [31.1.2009]

Punk je když - po zkoušce zapálíte zapůjčenou (prozatímní exilovou) zkušebnu a necháte jen tak přes noc skoro shořet vlastní, ale i cizí nástroje a aparáty, převážně cizích značek. Nadarmo se neříká, že poctivého nepálí. Takže pozor na vajgly!!!

[2009] [18.1.2009]

Tak tu máme zase rok nový. A jaký rok 2009 bude? Toť otázka. Hned v únoru oslavíme 10 let naší existence, což za zmínku jistě stojí a vydáme u PHR své druhé oficiální, neboli druhé řadové - dlouhohrající CD (podrobnější informace sdělíme již brzy). A co se bude dít dál? To už se necháme všichni překvapit. Ještě jednou všem díky za podporu a ještě jednou všem jen to nej, nej, nej.... do roku 2009. Sportu zdar a bigbítu zvlášť!!!

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16